Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Egy álom vált kézzel foghatóvá!

2020.12.18.

Az elmúlt időszakban újságunkban és online felületeinken is többször hírt adtunk róla, hogy az oly régóta dédelgetett álmunk: az új óvoda és bölcsőde létesítése megvalósul. Eddig a tervező asztalon és látványterveken láthattuk azt az innovatív megoldással készülő intézmény komplexumot, amely pont olyan, mint településünk: ez a beruházás rugalmas, mint Gerjen, hiszen korszerű és tovább fejleszthető. A Horizont Global Kft. technikai csodájának köszönhetően igény esetén az épület tovább bővíthető, átépíthető, ami napjainkban igen fontos szempont. Az alap már el is készült és hamarosan gyors léptekben szerkezetkész is lesz az épület. A héten látogatást tehettem a Horizont Global Kft-nél, ahol már az óvoda és bölcsőde elkészült szerkezeti elemeit megtekinthettem. Megbizonyosodhattam róla, hogy minden a tervek szerint halad. Már csak az időjárásnak kell mellénk állnia és remélem hamarosan mindannyian megcsodálhatjuk a mai kor igényeinek megfelelő új intézményünket. Továbbá gyermekeink pedig örömmel vehetik birtokba új, második „otthonukat”.Kifejezetten boldoggá tesz ez a projekt, hiszen településünk logójához hűen otthonunk jövőjét úgy képzeljük el, hogy egyre több fiatal lesz Gerjenben, akik meghatározzák sorsunkat, valamint biztosítják községünk megmaradását.

Last modified: 2020.12.20.

Comments are closed.