Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Gerjen Anno! – Nosztalgiázzunk együtt!

2021.03.06.

Ismét közös kalandozásra hívunk minden kedves érdeklődőt, az aktív résztvevőket pedig ismételten „Ismerd meg Gerjent!” ponttal jutalmazzuk.

Itt a tavasz, megkezdődnek a nagytakarítások, itt a rendrakás, szelektálás ideje, valamint a következő napokban, amúgy is több időt töltünk otthon, így mindenkit arra buzdítunk, ha talál Gerjenről 2018-nál korábbi fotót, küldje meg részünkre, hogy abból csemegézve összeállítsunk egy albumot és együtt emlékezzünk vissza, milyen volt Gerjen egykor. A kép bemutathatja községünk egy épületét, helyszínét, természeti szépségét, de akár egy régi települési eseményt, sikert is.

Várjuk szeretettel a fotókat településünk közösségi oldalának üzenetben megküldve, vagy a hirforras@gerjen.hu email címre.Kérjük továbbá, hogy a beküldéskor jelöljük be kb. melyik évben készült a kép és mi látható rajta!

Nosztalgiázzunk együtt, őrizzük meg közösen múltunk értékeit, szépségeit, kincseit!

Last modified: 2021.03.08.

Comments are closed.