Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Lendületben vagyunk!

2022.04.12.

Nagy örömömre ma több pályázatunk pozitív elbírálásáról értesültem.

Az elmúlt években már több alkalommal is fejlődhetett községünk a Magyar Falu Programnak köszönhetően és most már láthatjuk: ez a fejlődés nem áll meg, a megkezdett munkát folytatjuk.

Az újonnan elnyert forrásoknak köszönhetően többek között egy új kommunális eszközt szerezhetünk be, hogy településünk karbantartását minél hatékonyabban végezhessük, valamint új urnafalat építhetünk temetőnkben. A számomra legkedvesebb és legfontosabb pályázatunk pedig óvodánk udvarának fejlesztése volt, amelyre közel 6 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaptunk.

Céljaink kitűzését Gerjen fejlesztése érdekében tehát nem állítjuk meg, továbbra is tervezünk és dolgozunk, hogy minél komfortosabb és színvonalasabb település lakói lehessünk. Remélem, egyre többen érezzük azt: Gerjenben élni jó!

A döntéshozóknak köszönjük a pályázatok elbírálását, továbbá hálás vagyok kollégáimnak az elvégzett munkáért.

Last modified: 2022.04.25.

Comments are closed.