Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Költséghatékonyabb üzemelésünket segíti legújabb eszközünk

2022.09.09.

📌Az elmúlt időszakban nagyon nagy hangsúlyt fektettünk arra, hogy az önkormányzat minél inkább öngondoskodó legyen és minél kevesebb munkát kelljen megrendelni külsős cégektől. Napjainkban kiemelten fontos ügyelnünk arra, hogy a költségeinket csökkenthessük. Ezért is volt számunkra a nap híre, hogy megérkezett ma az a munkagép, amelyet a Magyar Falu Programon elnyert támogatásból nyílt lehetőségünk beszerezni.

📌Korábban egy traktorhoz jutottunk hozzá szintén ennek a programnak köszönhetően, és azzal kapcsolatban is megtapasztaltuk a saját gép nyújtotta előnyöket. Így már akkor tudtuk, ha lehetőségünk lesz, akkor tovább bővítjük gépállományunkat.

✅Az új eszköz intézményeink udvarainak karbantartását, kialakítását, fejlesztését teszi lehetővé, ahogy saját gépeinkkel az árkok, vízelvezetők és temetőnk karbantartása is biztosított lesz.

Településünk életében sok előnyt fog jelenteni az új gép beszerzése, így hálásak vagyunk a döntéshozóknak, hogy ismét fejlődhetett községünk.

Last modified: 2022.09.20.

Comments are closed.