Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Szüreti felvonulás, összefogásban!

2022.09.14.

Az idei évben általános iskolánk pedagógusaival közösen szerveztük meg szüreti felvonulásunkat, amelyhez örömmel csatlakozott óvodánk és bölcsődénk is. Ennek az összefogásnak köszönhetően bebizonyítottuk, hogy településünk közösségi életét remek programokkal tudjuk együtt gazdagítani.

Örömmel láttuk, hogy milyen sokan öltöztek népviseletbe: nemcsak a felnőttek, hanem a gyermekek is szép számmal így tettek. Hagyományainkat együtt őrizzük és csempészhetünk a múltból emlékeket a jelenbe és adhatunk új üzenet a jövő számára is.

Köszönjük minden segítőnek, szervezőnek és résztvevőnek!

Valamint megragadnánk ezt az alkalmat, hogy munkatársunknak, Bíróné Tantos Anikónak is megköszönjük szervezői munkáját! Hálásak vagyunk, hogy ehhez a programhoz is hozzájárult művelődésszervezői munkájával!

Last modified: 2022.09.20.

Comments are closed.