Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Mozgásban lenni jó!

2022.09.26.

Településünk számára mindig kiemelt kérdés volt a rendszeres és megfelelő testmozgás. Többek között ezért is építettük meg – egy új helyen – második játszóterünket, valamint újítottuk fel településünk központi játszóterét, és alakítottunk ki egy fitneszparkot a felnőttek számára.

A figyelemfelhívás a sportra nemcsak a felnőttek esetén fontos, hanem a gyermekeknél is érdemes a sportot időben megkedveltetni.

Ezen gondolatok mentén is határoztunk úgy 2020-ban, hogy minden tanév új elsősei egy tornazsákot kapjanak. Ez a zsák ösztönzi, emlékezteti a gyermekeket a sport előnyeire, szeretetére, valamint szimbolizálja egyúttal összetartozásunkat, hiszen jó gerjeninek lenni, itt otthonra lelni.

Holnap minden általános iskolásunk kap új tornazsákot, hogy a korábban elhasznált zsákokat lecserélhessék, vagy ha nem is érett meg még a cserére, akkor akár már két különböző sportfelszerelés szállítására nyújtson lehetőséget.

Remélem, minden diák hasznát veszi és büszkén hordja felszerelését!

Last modified: 2022.10.07.

Comments are closed.