Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Miért éppen Gerjen az oktatási intézményi beíratásoknál?

2024.04.09.

Az elmúlt években többször is foglalkoztam már az óvodánkkal és bölcsődénkkel vagy éppen az iskolánkkal különböző bejegyzésekben. Ezekben egy dolog egészen biztosan hasonló volt, büszke vagyok arra, hogy megfelelő környezetben kiváló szakemberek foglalkoznak gyermekeinkkel.

Személyes érintettségem és munkámból eredően talán még mélyebben követhettem nyomon nap, mint nap az oktatási és nevelési intézményekben elvégzett munkát, hiszen két Kisfiam, Dani és Gergő is az óvodából „kiöregedve” már az általános iskolába járnak. Az óvodai időszakban történt fejlődésük ámulatba ejtett, az iskolában pedig megnyugvással tölt el, hogy szeretetteljes, családias és tudásalapú légkörben, igazi gyermekekként fejlődhetnek egy nyugodt és természetközeli környezetben!

Bízom benne, hogy az előttünk álló időszakban sokan választják a gerjeni oktatási és nevelési intézményeinket a gyermekeiknek!

Remélem, hogy sok kisgyermekkel találkozunk szeptemberben!

https://gerjen.hu/…/varlak-ovoda-bolcsodenak-a-2024…/

Last modified: 2024.04.09.

Comments are closed.