Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Úton az öröm

2023.03.01.

Örömhírrel szolgálhatok, hiszen ütemterv szerint lezárult a településünket Pakssal összekötő új gerjeni út műszaki átadás-átvétele február végével. Hamarosan megkezdődik a forgalomba helyezés folyamata. Ahogy véget ér, ünnepséggel készülünk, amelyre szeretettel várjuk majd a gerjenieket és minden érdeklődőt. Nagy lehetőség mindez nekünk, nagy várakozással vagyunk mindannyian!

Megragadnám ezúttal is az alkalmat, hogy megköszönjem ezt a beruházást a döntéshozóknak, a tervezőnek, a kivitelezőnek és minden szerepelőnek, aki részt vett a megvalósításban. Hálásak vagyunk, hogy településünk e fejlesztés által megnyílik és már két útról is megközelíthető lesz.

A hivatalos átadóig a lakosság türelmét kérjük! Hamarosan a szabályoknak megfelelően igénybe vehetjük az elkészült útszakaszt a mindennapi úticéljaink eléréséhez!

Last modified: 2023.03.26.

Comments are closed.