Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Megérkezett a Mikulás az oktatási intézményeinkhez is

2023.12.08.

A mai napon az óvodánk és bölcsődénkben, illetve az általános iskolánkban is megfordultam és rengeteg mosolygós gyermekarcot láthattam. Az általános jókedven túl az öröm leginkább annak szólt, hogy megérkezett a Mikulás és elhozta a gyermekek álmát is, a havat. Az intézményi csomagok mellett, én a kisebbeknek a TEIT jóvoltából összeállított ajándékcsomagot, az iskolánkban pedig minden diák számára egy gerjeni logóval ellátott tornazsákot adhattam át. Bízom benne, hogy a gyermekek büszkén használják majd a zsákokat és átjarja őket is az „Otthonod jövője Gerjen” érzés.

Ami a gyermekek álma, az nem biztos, hogy a felnőtteké is, ezért mindenkit kérek, hogy a havazásban is vigyázzon magára és kiemelten figyeljünk a közúti közlekedésre!

Last modified: 2023.12.08.

Comments are closed.