Üdvözöljük Gerjen Község honlapján

Vissza az iskolába

2024.02.09.

Bár nem az iskolapadba ültem vissza, de annál nagyobb örömmel fogadtam a meghívást, hogy társadalomismeret órán mutassam be a 8. osztályos tanulóknak önkormányzatunk működését és a napi feladatainkat.

Ahogy gyalogoltam az iskola felé, azon gondolkodtam, hogy milyen szerencsések vagyunk Gerjenben, hogy 8 osztállyal működik az iskolánk. Az új és modern óvodánkkal és bölcsődénkkel együtt, egy lokális oktatási centrumot alakíthattunk ki településünkön.

Minden alkalommal, amikor belépek az iskolába, megnyugtat a gondolat, hogy gyermekeink a legjobb helyen vannak, hiszen olyan pedagógusok tanítják és fejlesztik őket, akik nagyon magas szakmai felkészültség mellett, emberileg is nagyon jó hatást gyakorolnak rájuk.

A növekvő települési gyermeklétszám mellett, külön öröm, hogy a környékbeli településekről is egyre több tanuló érkezik és bizalmat fektetnek a gerjeni oktatásba. Bízom benne, hogy ez a szám is folyamatosan növekedni fog az elkövetkező években!

Köszönöm a diákoknak a kérdéseket, észrevételeket! Sok sikert kívánok nekik az előttük álló feladatokhoz!

(Fotó: Kenessey Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hivatalos facebook oldaláról)

Last modified: 2024.02.10.

Comments are closed.